Gyönyörű helyszín, csak ajánlani tudom. A Vacsora nagyon finom és bőséges volt. Örülök, hogy titeket választottunk.
Gyönyörű helyszín, csak ajánlani tudom. A Vacsora nagyon finom és bőséges volt. Örülök, hogy titeket választottunk.

Weboldalunk a felhasználói élmény növelése, az oldal működése illetve statisztikai célok érdekében sütikesütiket (cookie-kat) használ. Ezek a cookie-k lehetővé teszik a weboldal személyre szabását és a kényelmesebb használatot. A 'Elfogadom' gombra kattintva hozzájárul a sütik használatához.